Vyklízení bytů

Srpen 30, 2012

Vyklízení bytů, vyklízení bytů po zemřelém, vyklízení bytů po nájemnících, vyklízení sklepů, vyklízení pozemků, vyklízení pozůstalostí, vyklízení …

Vyklízení 8 kontejnerů z bytů 1+1

Muž a žena z Tábora žili v odpadcích, smetí zabralo při vyklízení 8 kontejnerů z bytů 1+1
Několik měsíců se snažili zaměstnanci elektroobchodu na třídě 9. května v Táboře zjistit příčinu zápachu a obrovského množství hmyzu v provozovně. Až na konci října přišli na to, že nad obchodem bydlí pár, který doma shromažďuje odpadky. Ty při vyklízení bytu naplnily osm kontejnerů.

„Hledali jsme příčinu zápachu od léta. Nenašli. Vše se vyjasnilo až s příjezdem úklidové čety. Nakládali tady několik kontejnerů. Nikdy by mne nenapadlo, že se může tolik odpadků vejít do bytu jedna plus jedna,“ podotkl jeden z prodavačů elektroprodejny. Po odstěhování nepřizpůsobivého nájemníka a jeho družky z městského bytu se všem zaměstnancům ulevilo. „Zmizel zápach i všudypřítomný hmyz. Po dlouhých měsících se zde zase dalo dýchat bez problémů,“ dodali zaměstnanci elektroprodejny.

Pracovníci úklidové čety museli při odklízení několika tun odpadků používat roušky a speciální rukavice. „Něco takového jsem vážně nikdy neviděla. Byly tam staré bagety, konzervy, mléka, většina nebyla vůbec otevřená,“ popsala situaci ve vyklízeném bytě obyvatelka sousedního domu. „Jednalo se o exekuční vyklizení bytu, který je ve vlastnictví města. Obyvatelé neplatili nájemné, a navíc se využívání bytu neslučovalo s dobrými mravy a nájemní smlouvou,“ podotkl Pavel Ročák z odboru táborské radnice.
Zdroj: IDNES

Kvůli obřímu šutru nevyklidil pronajatý pozemek. Teď má obstavený majetek

Kvůli obřímu šutru nevyklidil pronajatý pozemek. Teď má obstavený majetek a musí navíc splácet třicet tisíc exekutorovi. On však tvrdí, že se vyklízení pozemku, který patří městu Sokolovu, nijak nebránil, jen toho nebyl schopný.

Na příjezdové cestě, která patří také Sokolovu, totiž kdosi vyklopil obří asi pětitunový kámen a zatarasil ji. Tomšík tak podle svých slov nemohl z pronajatého pozemku odvézt velké množství stavebního materiálu, chatu i bazén.

„Prosil jsem úředníky, aby překážku nechali z jediné přístupové cesty odstranit, že pozemek rád vyklidím. Je ale nezajímalo, že se k němu nákladním autem nedostanu. Takhle se město chová k lidem,“ hořekuje Jaroslav Tomšík.

Spor se vlekl od května 2010. Po výpovědi z nájmu město poslalo druhou výzvu k vyklizení pozemku. V srpnu podalo žalobu a v únoru 2011 u sokolovského soudu uspělo.

„Pan Tomšík měl možnost podat proti rozsudku odvolání. Této možnosti nevyužil, tudíž s výrokem soudu souhlasil. Povinnost uloženou rozsudkem nesplnil,“ uvedla mluvčí sokolovské radnice Dagmar Mašková.

Tvrdí, že muž měl na vyklizení zahrady přes rok a že postup města byl „více než benevolentní“.

Tomu se ale Tomšík směje. „Kámen z cesty nechalo město odstranit až poté, co podalo žalobu a soud rozhodl. Já kvůli obstavenému majetku nemohl začít podnikat. Skončil jsem na úřadě práce.“

Tomšík vlastní nájemní dům s deseti byty. Když prý nájemníci zjistili, že na nemovitost je uvalena exekuce, někteří z nich se odstěhovali. Tomšík tak přišel i o část příjmů. Poslední splátku exekutorovi uhradí v listopadu

Zdroj: IDNES

Posted on Srpen 30, 2012 at 16:40

Recieve new post updates: Entries (RSS)
Recieve follow up comments updates: RSS 2.0

About admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec mollis. Quisque convallis libero in sapien pharetra tincidunt. Aliquam elit ante, malesuada id, tempor eu, gravida id, odio. Maecenas suscipit, risus et eleifend imperdiet, nisi orci ullamcorper massa, et adipiscing orci velit quis magna.

No comments yet. You should be kind and add one!

The comments are closed.