Vyklízení Praha

Červen 20, 2012

Vyklízení kdekoliv a cokoliv, například: vyklízení bytů a domů, sklepů, suterény, půdy i podkroví, vyklízení pozůstalosti, vyklízení po úmrtí, vyklízení chaty, chalupy, úklid zahrady i listí, větve, dřevo, vyklízení kanceláři nebo pobočky vaší firmy, obchody, provozovny, restaurace, hotely, sklady a hangáry, dílny, servisy, strojovny, starý nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče a další. Vyklidíme i vysloužilé spotřebiče – ledničky, mrazáky, pračky, kamna, bojlery, sporáky, trouby atd. Poradíme si i s uhlím, dřevem, sklem, stavební sutí.

Nejdříve přijedeme na prohlídku, prohlídka může proběhnout také elektronicky, kdy nám zašlete fotografie a přesně popíšete, co se vyhodí a co zůstane. Pak dohodneme cenu podle prostor, které potřebujete vyklidit, a množství věcí k vyklízení. Nakonec celé místo vyklidíme dle naší dohody a po vyklízení uklidíme a zameteme. Vy se tak nemusíte o nic starat – stačí, když nám předáte klíče, my vše samostatně zajistíme a vy můžete být třeba v práci.

Autodoprava a odvoz odpadů pro vyklizení přizpůsobíme dle povahy dodávkovými vozy nebo kontejnerem. Nabízíme kontejnery ve velikostech od 3 m3 do 15 m3.

Veškerý odpad třídíme a odvážíme na skládku či na sběrný dvůr.
Jakmile vyklízení svěříte odborníkům, nemůžete prohloupit a ještě ušetříte. V případě Vašeho zájmu nás můžete také kontaktovat přes poptávkový formulář, který naleznete v sekci kontakt.

Posted on Červen 20, 2012 at 15:57

Recieve new post updates: Entries (RSS)
Recieve follow up comments updates: RSS 2.0

About admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec mollis. Quisque convallis libero in sapien pharetra tincidunt. Aliquam elit ante, malesuada id, tempor eu, gravida id, odio. Maecenas suscipit, risus et eleifend imperdiet, nisi orci ullamcorper massa, et adipiscing orci velit quis magna.

No comments yet. You should be kind and add one!

The comments are closed.