vyklízení

Nabízené služby
vyklízení bytů, , , vyklízení domů, vyklízení pozůstalostí,
odvoz odpadu Praha, odvoz sutě, kontejnery,
, odvoz na sběrný dvůr Praha.

Ceníky: vyklízení, stěhování, .

zprávy
Vyklízení z bytů 1+1 zabralo 8 kontejnerů více
Při vyklízení domu našel můž munici více
Kvůli obřímu šutru nevyklidil pronajatý pozemek, teď má obstavený majetek a musí splácet více

odkazy
www.vyklizenipraha.cz
www.vyklizenisklepu.cz
www.levne-stehovani.net

INFORMACE, OBJEDNÁVKY
E-mail: info@vyklizenibytu.cz
Mobil: +420777625474

VÝKUP POZŮSTALOSTÍ

Máté doma staré a nepotřebné věci, kterých se chcete zbavit?

Přijedeme si pro jakékoli drobnosti z bytu, domu, zahrady, sklepu či půdy. Vybavení kuchyně, hračky, nářadí, elektronika, dvd, cd, knihy, dekorace, obrazy, sklo, keramika, lustry, hudební nástroje, autodíly apod.

Cokoliv co byste chtěli vyhodit, vykoupíme od Vás. Zajímá nás skoro vše. V případě většího množství nabízíme i vyklízení zdarma a přistavení kontejneru na naše vlastní náklady.

Tel.: 777625474

Vyklízení sklepů, vyklízení půdy

Vyklízení sklepů, vyklízení půdních prostorů

Vyklízení sklepních prostor panelových a „činžovních“ domů
Zajistíme Vám kompletní vyklízení sklepů a sklepních prostorů. Pro vyklízení používáme kontejnery o objemu 3 – 15 m3. Materiály jako železný šrot, dřevo (nelakované) a uhelné brikety Vám do odvozu odpadů nebudeme účtovat. Dále Vám můžeme zajistit za přijatelné ceny odstranění stávající vrstvy omítky na pevný podklad (vlhké omítky) a deratizaci prostorů pokládkou nástrah (bezpečnostní opatření).

Vyklízení půdy
Vyklízení půdy v menším množství popř. půdy rodinných domů, provádíme přesun ruční manipulaci po schodech. V případě většího množství odpadů, používáme stavební výtahy. Jednou z předností je rychlost, snadná manipulace a spolehlivost pro vertikální dopravu. Nosnost, kterou disponuje tento stavební výtah, může dosahovat až 200kg. Pro odstranění většího množství sypkých materiálu např. škvára v půdních podlahách atd., pro přesun používáme schozy na suť.