Autodoprava a stěhování Praha, Beroun, Plzeň. Jak už všichni víme, tak byt se sám nepřestěhuje. Pokud nemáte čas a vlastní vozový park a přátelé kteří by všechno vybavení přestěhovali za Vás. Tak nás oslovte, a my Vám dáme nejlepší cenu na stěhování bytů, firem, kanceláří a jiných stěhovacích služeb, a to v jakémkoli objektu. Nabídku nabízíme převážně v hlavním městě Praha, ale naše služby lze využít také ve Středních Čechách (za přistavení vozu do dané lokality si neúčtujeme).

V posledních letech se mnoho lidí stěhují nejen z Prahy na venkov ale také z venkova do Prahy.

Nabízíme kompletní stěhovací služby a to nejen v hlavním městě ale také v okolí a to v Berouně, Benešově. Pokud máte dům na Praze – západ, tak dopravu a přistavení vozu je od nás zdarma. Všem zákazníkům účtujeme první hodinu za práci až po příjezdu na požadovanou adresu. Naše levné stěhovací služby nabízíme každý den a to včetně víkendů. Odvážíme a přepravujeme jakékoli i nadrozměrné vybavení a to nejen z bytu ale také z firmy a kanceláří.

Lidé se stěhují promyšleně ale také ze dne na den. Někdo si pořídí nový byt, dům a nechá se přestěhovat a bydlí si pak po celý život v klidu na jednom místě. V případě některých lidí jsou takový co se stěhují i několikrát za nějakou dobu. Pokaždé vydrží z nějakého důvody v bytě, domě jen chvíli. Pokud máte málo vybavení, tak takové přestěhování je levné a nemusíte se bát vysokých cen. Pokud se stanete našim stálým zákazníkem a budete se stěhovat s námi, tak Vám dáme jako bonus zapůjčení krabice na stěhovaní zdarma a tomu ještě slevu za najeté kilometry do nového bydliště.

Pokud jste v pronájmu a nevyhovují Vám sousedé, majitelé navýšili průběžně cenu za bydlení, a nebo lokalita z nějakého důvodu Vám přestala bavit. Tak nejjednodušší způsob je nás kontaktovat a my Vám přestěhujeme i během víkendů. Vozíme a stěhujeme jak malou dodávkou, tak i stěhovacími vozy s hydraulickým čelem. V případě stěhování kdekoli ve Středních Čechách neúčtujeme najeté kilometry za přistavení vozu. Dále nabízíme likvidace stěhovacích obalů, a to kartonu, odvážíme kdykoli po předešlé dohodě.

Už se Vám nehodí starý nábytek?

Pokud budete potřebovat také něco vyhodit co už se Vám do nového bytu nehodí, tak nabízíme také službu vyklízení bytů a odvoz na sběrný dvůr. Zeptejte se nás na cenu.

Osobní prohlídky a kalkulace

Nabízíme Vám osobní prohlídku prostorů zdarma. Po prohlídce Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Na kalkulace prostřednictvím e-mailu s podrobným popisem zakázky, odpovídáme nejpozději do druhého dne.