Sklepní prostory se sami nevyklidí, to už jsme všichni zjistili. Pokud máte zaneřáděný sklep plného harampádí, ať po nájemnících a nebo jste si věci jen dříve odložili. Tak nás kontaktujte a my Vám dáme seriózní nabídku na vyklízení sklepů a to s realizací i během několika dní od objednání. Své služby nabízíme nejen v hlavním městě Praha ale také v okolí.

Vyklízení sklepů nemusíte s námi řešit jen v týdnu od pondělí do pátku, ale také lze tyto práce provádět o víkendu.

Uklidíme Vám nejen sklepy a půdy ale také celý pozemek a přeplněnou chatu a kůlnu, třeba během víkendu. Tyto dny máme bez příplatku. Na kovové odpady nemáme stanovené limity pro množství, jsme schopni zvládnout větší odvoz v kontejnerech a nasazení více pracovníku. Naše profesionální parta na vyklízecí práce zajistí jakékoliv vyklízení. Jedná se o menší odpady, nebo i těžké kusy z jakéhokoli patra.

Kdy lidé nejvíce vyklízí?

Každoročně je tomu stejně, a to lidé uklízení z gruntu na jaře. Pokud budete potřebovat vyhodit jiný odpad než-li objemný. Můžeme přistavit kontejnery a odvoz odpadů můžeme zajistit, samozřejmě vč. naložení. Naše kompletní vyklízecí práce nabízíme za velice přijatelné ceny. Vyklízíme chaty, domy, uklízíme staré zanedbané zahrady. Odvezeme nejen objemný odpad k likvidaci ale také kovový odpad, který vozíme do sběrny.

Všem zákazníkům šetříme peníze.

Odpady v kontejnerech se nesmí kumulovat, v tom případě dojde k zdražení služby. Odpady třídíme na dřevo, objem a kovy, elektroodpady. Nabízíme Vám naší pomoc s naložením a práce provedeme za Vás, a to vše za nízké ceny.