Jste z okolí Berouna a potřebujete se pustit do jarního úklidu?

A chtěli by jste začít odvozem a vyklízením sklepů a půd, nabízíme odvoz odpadů. Jsme k dispozici dle dohody, přistavení kontejneru je možno kdykoli. Odvážíme objemný odpad, nepořádek ze zahrad a bioodpad, nábytek a pro menší odpad typu pár věcí z bytu nabízíme odvoz dodávkou. Přistavujeme kontejnery o objemu 3 – 10 m3 a naložení po dohodě zajistíme.

Kontejnery máme za ceny kolem 2300 – 4500 korun.

V ceně je započítána doprava do Berouna, odvoz a likvidace na skládce.

Přetéká Vám kůlna, stodola dalším nepořádkem, nevadí přistavíme kontejner a o odvoz harampádí se postaráme. Nemusíte si v práci brát volno, stačí se s námi předem domluvit co a jak, práci zvládneme i bez dozoru, naši siláci to sami zvládnou.

Přistavení a následný odvoz v lokalitách: Králův Dvůr, Zdice, Vráž, Hýskov, Nižbor, Loděnice, Chyňava, Svatý Jan pod Skalou,Vysoký Újezd, Nenačovice, Chýnice, Železná, Mezouň.

Ceník odvoz odpadu

Druh služby Cena/jedn.
Odvoz odpadu2 800 Kč / 3 m3
Objemný odpad4 200 Kč / 10 m3
Odvoz sutě2 300 Kč / 3 m3
Odvoz větví2 400 Kč/ 10 m3
Drobný odvoz dodávkou1 000 Kč / min. cena zakázky
Vyklízení přípomoc180 Kč / hod., možno více pracovníku.
Ceník platný od 1.1.2020 – Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Řešíte jarní úklid a na zahradě se Vám válí staré železo které patří do sběrny? Pomůžeme Vám s jarním úklidem. Nabízíme odvoz železa zdarma, které můžeme spojit s odvozem odpadu a vyklízením. Postaráme se o demontáž a odvoz vč. ekologický odvoz šrotu, uděláme Vám nabídku za celek a samotnou realizaci vyřešíme.

Dále nabízíme:

Odvoz kovového odpadu a stavební sutě, odvoz odpadu ze zahrady. Vyklízení bytů a sklepů, odvoz odpadu z bytů. BEROUN a okolí.