Likvidujete o víkendu nepořádek u sebe doma, řešíte vyklízení bytů v Plzni a okolí? Máte v domě ve sklepě na zahradě na chatě staré pračky a jiný odpad a potřebujete ho odvézt na skládku? Nemáte čas se s tím tahat? Stačí se s námi dohodnout na odvozu, a celé vyklízení se postaráme. Odvážíme elektroodpad, starý nábytek, sedací soupravy a další věci k likvidaci.

Jak už všichni víme vyklízení se samo neudělá.

Nechali Vám nájemníci nepořádek v bytě a nebo řešíte pozůstalost po úmrtí příbuzného? Nabízíme kompletní vyklízecí práce a odvoz nejen z bytu a to v lokalitě Plzeň a okolí. Vyklízení je možno objednat na úklid chaty, domů, bytů a to také v jakýkoli den a o víkendů neplatíte žádný příplatek. Zeptejte se nás na volný termín, prohlídky prostor jsou zdarma. Pokud se neradi taháte s těžkým vybavením bytu a domu, tak nechte vystěhování na profesionálech. Vystěhování pro mnoho lidí je jakýmsi strašákem, pokud nemáte čas řešit manuální práci, tak vše nechte na nás. Pokud tedy plánujete likvidace pozůstalostí a úklid nemovitostí, a potřebujte a uvítali by jste naše služby.

Nabízíme za poměrně nízké ceny naše vyklízecí práce.

V případě že se jedná o větší vyklízení tak které se nedá stihnout za jeden den. Tak to řešíme příjezdem a dokončení následující den. Snažíme vyhovět všem zákazníkům a proto pracujeme také o víkendu, nemusíte si tak brát kvůli vyklízení volno v práci. Disponujeme kontejnery o objemu 3 – 10 m3. Naši nabídku lze využít nejen v Plzni ale také i v okolí, dopravu do vzdálenějších měst neúčtujeme.

Nabízíme

  • Vyklízíme pozůstalostí, sklepy a nemovitostí
  • Vyklízení půd, nebytové prostory a sklady
  • Vyklízení garáží, chat, objekty a pozemky
  • Úklid po nájemnících, úklidy bytu
  • Demontáž nábytku, odpojení spotřebičů
  • Odvoz na sběrný dvůr, likvidace, odvoz dodávkou a kontejnery

Svěřte nám Vaše starosti s vyklizením starého harampádí.

Ceník

Druh služby Cena/jedn.
Vyklízení180 až 250 Kč za hodinu dle podmínek
Odvoz sutě300 až 400 Kč za tunu
Odvoz odpadu850 až 1 300 Kč za tunu
Odvoz větví3 000 Kč/ 10 m3
Drobný odvoz dodávkou1 200 Kč / min. cena zakázky

Překáží Vám starý železný odpad na zahradě jako např. staré konstrukce na pozemku?

Potřebujete pomoct s jarním úklidem jako např. vyklízení chaty, chalupy a odvoz veškerého harampádí? Můžeme Vám nabídnout naše výhodné ceny na odvoz odpadu na skládku. Menší odpady řešíme odvozem dodávkou. Postaráme se o demontáž a odvoz vč. ekologické likvidace železa, uděláme Vám nabídku za celek a samotnou realizaci vyřešíme. Nabízíme vyklízení bytových i nebytových prostor nejen v Plzni, ale také v okolí. Věříme že budete s naší cenovou nabídkou na kompletní likvidaci spokojeni.

Na každou akci Vám rádi připravíme speciální nabídku šitou přímo na míru Vašim požadavkům.