V Praze je mnoho objektů a nemovitostí které je potřeba vyklidit. Samo se to nevyklidí, to už víme všichni. Pokud hledáte spolehlivou vyklízecí firmu z Prahy na vystěhování bytů a pozůstalostí, tak nás neváhejte oslovit. Jsme levná samostatná firma, řeknete nám co potřebujte vyklidit, a my se o vše postaráme a to i o úklid. V případě pozůstalostí kde jsou cenné věci, tak všem zákazníkům poskytneme slevu za naše služby. Pracujeme za nízké ceny a jsme k dispozici jak pro soukromé osoby, tak také pro firmy a bytové družstva.

Práce je možno uskutečnit s platbou také na fakturu, jsme Vám k dispozici každý den v týdnu.

Vozový park pro odvoz z pozůstalostí a bytů

Vyklízení pozůstalostí Praha ale také kdekoli po celé ČR.

Jak všichni víme tak pozůstalost se sama od sebe nevyklidí. Jsme vyklízecí firma která Vám pomůže nejen s vyklízením ale také s likvidaci a to celé pozůstalostí. Nabízíme své služby převážně v hlavním městě Praha ale také bez poplatku za dopravu vyklidíme kdekoli ve Středních Čechách a také po celé ČR. Jsme Vám k dispozici každý den a to včetně víkendů, zeptejte se nás na cenu. Všem zákazníkům kteří řeší pozůstalost nabízíme také, výkup některého vybraného nábytku a starožitností a drobné veteše. Vybíráme si některé věci z celého zařízení, nejsme schopni ani není v našich silám vykoupit úplně vše co kdo potřebuje vyhodit a nebo ze toho jednoduše zbavit. Pokud si nejste jistí, tak nabízíme prohlídky zdarma a v místě pozůstalostí také konzultaci, jak s věcmi se dále naloží.

Vyklízíme za přijatelné ceny a to bez rozdílu na lokalitě.

Byt se sám nevyklidí, to už asi víme všichni. Práce v nemovitosti jsou náročné pokud v domě není výtah, a musí se vše tahat po schodech. Takové vyklízení zabere pak i několik dní. Pokud nemáte čas se věnovat vystěhování bytu, tak se na nás obraťte a my Vám dáme nejlepší cenu v oboru. Vyklízení nabízíme jak bytů, tak také jakéhokoli objektu v Praze. Pokud potřebujete mít prázdný byt v nejkratším možném čase, tak se nás zeptejte na volný termín.