Zdědili jste dům, a máte v něm plno odpadu a nábytku? Jsme stěhovací společnost která poskytuje jakékoli vyklízení a to jakýkoli objektů a nemovitostí v městě Hradec Králové. Vyklízíme převážně domy ale také byty a to v nejkratším možném čase. Pokud nemáte sílu a nebo čas na vystěhování domů, tak se nás zeptejte na volný termín.

Ceny máme přijatelné a odvážíme téměř vše z bytů a domů a jiných prostor.

Jsme menší vyklízecí firma, která nabízí nejen vystěhování domů ale také vyklízení bytů a to nejen v Hradci ale také v okolí. Podnikáme již několik let a za tu dobu jsme rozšířili také naši činnost o výkup nábytku a jiného vybavení z bytů a domů. Nespecializujeme se na konkrétní typ ani výrobce, vykoupíme vše od nábytku až po vetěš a starožitnosti a knihy. Pokud tedy vyklízíte domy, chaty, stodoly a řešíte pozůstalost. Tak Vám nabídneme nejlepší cenu v oboru a to nejen přistavení kontejneru a likvidace odpadu ale také slevu za naše služby.

Domy dříve lidí plnili až po strop, dnes je tomu jinak. Lidé potřebuji mít v domě minimalismus a to mnohem méně zařízení a věcí než-li v dřívějších dobách. Minimalistická vybavenost je vhodná pro snadný úklid a udržování pořádku v domě. Pokud je toho v domě hodně, tak člověk může zakopnout a způsobit si úraz. Vyklízíme byty a domy a to kompletně a odvážíme všechno a to dřevo, objemný odpad a uklízíme pozemky od nepořádku.

Slevy

To všechno naložíme a odvezeme, naši komplexní vyklízecí službu nabízíme nejen pro soukromé osoby jednotlivce ale také pro realitní kanceláře a firmy. V případě časté spolupráce nabízíme výrazné slevy za naše poskytované služby a díky naši nabídce výkup pozůstalostí se dá ještě na našich službách ušetřit.

Cenové nabídky a prohlídky jsou zdarma.