Nabízíme vozy a kontejnery k odvozu odpadu v hlavním městě Praha.

Jak u všichni víme, odpad se sám od sebe neodveze. Odvážíme odpady nejen dodávkovými vozy na sběrný dvůr ale také přistavujeme vlastní kontejnery, a to k odvozu jakéhokoli odpadu. Jsme Vám k dispozici také během víkendu a to nejen v Praze. Vždy přistavujeme kontejner dle požadavku zákazníka. Disponujeme jak dodávkami o objemu 10 m3, tak kontejnery na odvoz objemného odpadu, dřeva a sutě o objemu 3,5 a 12 m3.

Ceny máme od 1 500 až 4 200 korun dle typu odpadu.

Jak jsme již ujistili, mnoho lidí dříve a v dnešní době starou věc nevyhodí. Převážně lidé si vybavení a často i odpady schovají někde na pozemku v bytě, a v domech. A prostě to neodvezou, s pocitem že by se to mohlo ještě někdy hodit. Jednoho dne nastane situace, že už se není kde hnout a je potřeba jak už z pohledu prostě něco odvézt.

Máte plný dům, byt, zahradu plnou nepořádku? Pomůžeme Vám s nakládkou do našich přistavených jak vozu, tak také kontejneru. Odvoz odpadu zajišťujeme jak od nejmenších odpadu a elektroniky, tak odvážíme zařízení z celým domu a stodoly. Odvážíme nepořádek ze sklepů a z jiných objektu a nemovitostí. Odvážíme kovové odpady, odvoz a výkup železného šrotu, menšího množství stavební suti. Na výběru vozu na vyklízení vždy záleží nejen na vyklízeném množství, ale i na podmínkách nakládky. Zda je možné zaparkování vozu co nejblíže u domu.

Nabízené služby

Na skládku odvezeme i jednotlivé kusy jako např. staré pračky, lednice, válendy
Kontejner Vám přistavíme do 1 h. od objednání !!!

Kontejnery přistavíme po celé Praze:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10. Kontejnery na odvoz odpadu Praha – Zličín a Praha – Řepy.